Ünlü çiftin bebek heyecanı! ‘Berk kalp atışlarını duyunca ağladı’

2022’nin ilk aylarında evlilik yolunda ilk adımı atan Berk Oktay ile Yıldız Çağrı Atiksoy, 10 Eylül 2022’de Polonezköy’de düğün yapmış, bir gün de önce evlerinin bahçesinde nikâh masasına oturmuştu. İkili, ailelerinin ve yakın dostlarının katıldığı törenle mutluluğa ‘evet’ demişti.

Güzel oyuncu, geçtiğimiz aylarda ise hakkında çıkan hamilelik haberlerini doğrulayarak; “Evet, haber doğru. 2.5 aylık hamileyim. Cinsiyeti henüz belli değil. Hamilelik güzel geçiyor. Berk baba olacağını öğrendiğinde çok heyecanlandı. İlk defa onu böyle gördüm. Uzun zamandır biz de çok istiyorduk. Bu haber bizi çok mutlu etti” şeklinde konuşmuştu.

Oktay ise “O duyguyu nasıl anlatabilirim bilmiyorum ama birkaç gün heyecandan kendime gelemedim. İsim düşünmedik, sağlıkla aramıza gelmesini istiyoruz. Sabırsızca bekliyoruz” açıklamasını yapmıştı.

DOKTOR KONTROLÜNE GİTTİLER

Bir kız bebekleri olacağını öğrenen çift, önceki gün doktor kontrolüne geldikleri Nişantaşı’nda objektiflere yansıdı. Beş aylık hamile olan Atiksoy, Oktay’ın kızlarını ultrasonda ilk gördüğünde ağladığını söyleyerek, “İlk kalp atışını duyup, kendisini görünce Berk dayanamadı ağladı” dedi.

“BİZ ÜLKEMİZİ SEVİYORUZ”

“Doğum burada olacak, biz ülkemizi seviyoruz” diye konuşan Atiksoy, doğumun mayıs sonu ya da haziran başında olacağını ve kızlarına güçlü bir isim koymayı düşündüklerini belirtti:

Çok geleneksel değil galiba. Ben biraz ismin gücüne inanan biriyim, anlamı ve gücü önemli benim için. Ama benim gibi iki ismi olacak. Bir ismini Berk ikinci ismini de ben vereceğim.

“BERK HER ŞEYİME YETİŞİYOR”

Oyuncu, genel olarak rahat bir hamilelik süreci geçirdiğini, “Berk bana çok destek oluyor her şeyime yetişiyor, inanılmaz konfor alanı sağlıyor, bütün öğünlerimi kendisi yapıyor tek tek. O yüzden keyifli geçiyor” sözleriyle anlatırken araya giren Berk Oktay; eşinin fazla aşermediğine atıfta bulunup, “Bazen Yıldız’a ‘Öyle bir şey iste ki ben de bu duyguyu yaşayayım’ diyorum” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir