Burak Deniz ile aşk yaşadığı iddia edilen Bestemsu Özdemir: Var da demem, yok da demem!

Oyuncu Bestemsu Özdemir ile meslektaşı Burak Deniz, geçtiğimiz aylarda bir partide görüntülenmiş, ikinin yakın tavırları kafaları karıştırmıştı. Bodrum Türkbükü’nde bir markanın davetine katılan oyuncu ikili, gece boyunca birbirinden ayrılmamış, samimi görüntüler vermişti.

Saatlerce dans eden Burak Deniz ile Bestemsu Özdemir, organizasyonun en çok konuşulan isimlerinden olmuştu. İkili arasında davette başlayan yakınlaşma birlikteliğe dönüştüğü öne sürülmüştü.

Deniz’in, Özdemir’in araba çarpması sonucu bacağını kaybeden ve barınaktan sahiplendiği köpeği Mia ile çektirdiği fotoğrafı sosyal medyada paylaşması ise bu iddiaları güçlendirmişti. Bu durum iki ünlü oyuncunun hayranlarının gözünden kaçmamış, yorum üstüne yorum gelmişti. Takipçileri oyuncu çifti çok yakıştırmıştı.

“BESTEMSU İLE ZAMAN GEÇİRDİK”

Geçtiğimiz günlerde bir davette görüntülenen Burak Deniz, aşk iddialarıyla ilgili şu açıklamayı yapmıştı:

Gerçekten hayatımda majör bir değişiklik olursa ilk sizin haberiniz olur. Birçok arkadaşımla birçok davetlerde zaman geçiyoruz. Bestemsu ile de zaman geçirdik.

YAKIN ARKADAŞLARIN EĞLENCE GECESİ

Bestemsu Özdemir, tüm bunların ardından önceki akşam yakın arkadaşı Asuman Dabak ile Cihangir’de yer alan bir mekandan çıkarken objektiflere takıldı. Oldukça keyifli görülen ikili, çıkışta basın mensupları ile bir araya gelmeyi de ihmal etmedi.

Keyifli geçen geceyi anlatan yakın arkadaşlardan Dabak, aynı projede yer almadıklarını ama işlerinin iyi gittiğini dile getirirken, “Umarım nazar değmez, ben nazara inanıyorum; hem de rakamlara” diye konuştu.

“ÖZEL HAYATIMI GİZLİYORUM”

Burak Deniz ile ilgili soruları geçiştiren Bestemsu Özdemir ise muhabirlerin “Aşk hayatınızı gizliyor musunuz?” sorusu üzerine şu cevabı verdi:

Gizliyorum ve de özel hayatım ile ilgili konuşmuyorum. Nazar değmesinden korkuyorum. Var da demem, yok da demem.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir