“DJ’ler Tam Olarak Ne Yapıyor?” Diye Soran Kadına Yaptıkları Remixlerle Cevap Veren DJ’ler

Sosyal medya fenomeni Madeline Argy çektiği bir video ile hepimizi büyük bir sorudan kurtardı. Tam olarak DJ’lerin ne yaptığını sorgulayan Madeline için DJ’lerden yanıtlar gelirken yapılan mixler ile de sosyal medyada gündem oldu. Gelin birlikte DJ’lerin neler yaptığını Madeline örneği üzerinden göz atalım!

TikTok fenomeni Madeline Argy’nin çektiği videolar milyonlar izleniyordu ama geçtiğimiz günlerde çektiği bir video sosyal medyada gündem oldu.

Ciddi anlamda gündem olmaktan bahsediyoruz!

Madeline, TikTok’tan paylaştığı videoda DJ’lerin tam olarak ne yaptığını sorduğu bir video çekti, video 26 milyon izlendi.

“DJ’ler tam olarak ne yapıyor?” dediği videoyu buradan izleyebilirsiniz.

Madeline videoda şunları söyleyerek DJ’leri odağına alıyor:

‘DJ’ler tam olarak ne yapıyor? Çünkü şarkıyı oradayken remikslediklerini düşünmüyorum. Bence bunu önceden yapıyorlar. Bunun için hangi tuşlara basıyorlar? Düğmeler ne işe yarıyor? Sesi mi ayarlıyorlar?  Düğmeler herhangi bir şeye bağlı mı?’

Madeline’in DJ’ler hakkında bu yorumu da tabii ki DJ’lerin kulağına gitti ve her biri Madeline’in videosuna kendi remixleri ile yanıt verdi!

Gelin birlikte bu efsane remixlere bakalım!

“Sonunda birisi ona gerçekten ne yaptığımızı açıklayabilir mi?” notu ile efsane bir remix yapan Loud Luxury sosyal medyada bir akım başlattı.

Bunun ardından DJ’ler gerçekten ne yaptıklarını Madeline’in sesini kullanarak göstermeye başladı, hepsi ayrı bir tarz!

#Whatdodjdo hashtagi ile başlatılan akıma dünyanın her yerinden DJ’ler katılarak kendi tarzlarında Madeline’e ne yaptıklarını anlatmaya başladı.

Gerçekten hepsi birbirinden yaratıcı!

Baya etkileyici işler çıkmış doğrusu!

Gerçekten gelen videolar ile hepimiz yine DJ’lerin neler yaptıklarına hayran olmadık mı?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir